Serdecznie zapraszam na konsultację i psie spotkania.

Po wypełnieniu ankiety prosze zarazerowac wizytę poprzez Calendesk.
Nie kontaktujemy się z Wami, wszystko jest automatyczne. Przychodzicie na wyznaczony termin. W razie pytań zapraszam kontakt@psiluz.pl

Jaka będzie forma spotkania? *

Miejsce spotkań (dotyczy konsultacji na spacerze - treningi polecam zaznaczyć Plac na Choszczówce) Można wybrać kilka. Inna - wpisz dowolnie, ale tylko wyjątkowo umawiam się poza tymi miejscami.

Płeć psa *

Rasa lub typ psa - jeśli kundelek to w jakim typie 😉

Opisz proszę historię swojego psa - problemy behawioralne psa, problemy zdrowotne psa. alergie, wszystkie istotne informacje

Wiek psa *
Masa ciała psa *
Kastracja / sterylizacja *

Jaka jest liczba dorosłych w domu i czy są w nim dzieci? Czy są inne zwierzęta? Jeśli tak to jakie.

Napisz jak Twój psiak reaguje na inne psy na spacerze, czy ma na koncie ugryzienia (psów lub ludzi)

Jak Ty / Wy reagujecie na zachowanie psa na spacerach?

Czy pies brał udział w zajęciach zorganizowanych (treningi, spacery, zajęcia 1:1, konsultacje behawioralne) z trenerem / behawiorystą? Jeśli tak, to jakich i z kim?

Proszę o wysłanie filmiku poprzez - YouTube jako film niepubliczny i wstawienie poniżej linku, lub wysałnie poprzez https://wetransfer.com z odbiorcą kontakt@psiluz.pl (jeśli ta forma to napisz wetransfer poniżej)

Skąd dowiedzieliście się o Naszych szkoleniach?

Termin wizyty - umawiamy przez Calendesk https://psiluz.calendesk.net/ (wszystko automatycznie)

Czego oczekujesz po konsultacji? Zastrzeżenia / opinie / inne wpisz dowolnie 🙂 W przypadku wyboru opcji trening daj znać co Cię najbardziej interesuję.

1. Po ustaleniu terminu spotykamy się na ok. 1 godz konsultację lub 30min psie spotkania. 2. Po spacerze / konsultacji rozliczamy się gotówką lub wpłata poprzez Calendesk. 3. W przypadku nie odwołania konsultacji 3 dni przed, zostanie wysłana prośba o wpłata na konto.4. Jeśli płatność była z góry i Wy odwołujecie to nie ma zwrotów. Jeśli z mojej winy oczywiście zwracam. Czy akcentujesz warunki?

Sprawy finansowe - poniżej możliwość spotkania raz lub w pakiecie. Czas trwania każdego spotkania to ok. godzina. Czy akceptujesz warunki?

Państwa email może być wykorzystany w celu wysyłki newsletterów. Jeśli masz chęć zapisz się tu ( w każdej chwili można się wypisać)

DZIĘKI ZA WYPEŁNIENIE FORMULARZA!

Nie wysyłamy odpowiedzi automatycznie. Prosimy o cierpliwość, a jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi w przeciągu 48h napisz do nas! Pozdrawiamy ekipa PsiLuz!
REGULAMIN