Cześć,

Jak zwykle garść informacji poniżej.

Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje – https://psiluz.pl/psie-spotkania/

I zapraszam do grupki osoby który nie ma ~ https://www.facebook.com/groups/psyjacielskiplac/?ref=share_group_link ogłaszam tu wolne terminy 🙂

Miejsce spotkania to Brzozowy Zagajnik 39 – można zaparkować przy placu (tylko nie w okolicach sąsiada) – https://goo.gl/maps/tSYnNNRBpKDqjcQa8.

Każdy uczestnik przychodzi na określoną godzinę i ma max 30min. Macie zgodnie z regulaminem jedno gwarantowane spotkanie z psem.

Proszę o przyjazd 5 – 10 min wcześniej i parkowanie gdzieś w okolica placu lub dalej – nie koło sąsiada i jak już będziecie to może napisać sms / mess – 506525214 i poczekać chwilkę aż wyjdę po Was. Płatność gotówka na miejscu poproszę lub ewentualnie BLIK – 506525214

Koniecznie wyjdźcie ze swoimi psami na spacer wcześniej, nie wpuszczajcie ich bezpośrednio z auta. Możecie to zrobić przyjeżdżając wcześniej, ale wtedy poproszę o parkowanie z dala od placu lub przed wyjazdem. Min 10min spacer z nimi zróbcie. Dzięki z gory.

Pamiętacie, że jedno spotkanie macie gwarantowane. A godziny są orientacyjne. Zajęcia mogą zacząć się chwilę po wyznaczonej godzinie, bo to psy wyznaczają nam czas, więc zarezerwujcie sobie ciut więcej czasu. Jeśli będzie gorąco to będą basen i na pewno skrócimy spotkania, żeby było komfortowo dla psów.

ProTIP – jeśli chcecie sprawdzić z kim macie spotkanie zawsze imię psa możecie wpisać w wyszukiwarce na grupie psiluzak 🙂

Grafik kto z kim pojawi się w treści maila (na tydzień przed)

Wyrazie pytań dajcie znać mailowo – kontakt@psiluz.pl lub sms- 506525214

PS po ogłoszeniu list, rezygnacja wiąże się niestety z płatnością za zajęte miejsce. I rezygnacji możecie dokonać na 10 dni przed. Wiem, że to sporo czasu, ale zabieramy tym samym miejsce dla kogoś innego :). Ale oczywiście rozumiem sytuacje losowe, wyjątkowe 🙂

Z konsultacji / spaceru czy psich spotkań można zrezygnować, ale nie ma możliwości zwrotu opłat zgodnie z artykułem 38 prawa konsumenckiego – wyjątek nr. 12. Uczestnik może odsprzedać swoje miejsce innemu uczestnikowi, jest wtedy zobowiązany do poinformowania organizatora o swojej decyzji drogą mailową. W przypadku odwołania spotkań z winy organizatora, organizator zwraca wszystkim uczestnikom koszty.

„Zobowiązuję się do nierozpowszechniania informacji uzyskanych podczas zajęć, w tym m.in.: informacji słownych, wizualnych, przekazanych mi materiałów czy informacji w formie tekstowej wysłanej po konsultacji. Jestem świadom / świadoma, że jest to własność autorska i podlega ochronie praw autorskich.”

Wyrażam bezterminową zgodę na wykorzystanie wizerunku wszystkich osób oraz psów, które są przedstawione na filmie na potrzeby materiałów szkoleniowych i materiałów promocyjnych m.in. do stworzenia filmów do mediów społecznościowych oraz na platformę YouTube.  

.Regulamin

Zestawienie potrzebnych LINKÓw

Zestawienie linków:
Zapisy i grafik zajęć psie spotkania – https://psiluz.calendesk.net/psie-spotkania

Zapisy konsultacja – https://psiluz.calendesk.net/konsultacja-behawioralna
Aplikacja
 Calendesk –  pobierz w sklepie PLAY wpisując CALENDESK

Moje konto – jak znaleźć rezerwacje –
https://youtube.com/shorts/HLEGHCxFUfo

Informacje / wskazówki dojazdu na psie spotkania  – https://www.psiluz.pl/psie-spotkania/

Informacja konsultacja – https://www.psiluz.pl/konsultacja-behawioralna/
Regulamin
 –https://www.psiluz.pl/regulamin-konsultacje-spacer-psie-spotkania/
Najczęściej
 zadawane pytania – https://www.psiluz.pl/faq/
Kontakt
 – https://www.psiluz.pl/kontakt/