Webinar z Michaelem Shikashio,
„Jak pracować z psią agresją?”

Mam przyjemność zaprosić Was na webinar z Michaelem Shikashio, który będzie poświęcony szeroko rozumianemu zagadnieniu psiej agresji i reaktywności.

Psie zachowania określane jako agresywne są często błędnie rozumiane przez ludzi. Bardzo często niepoznana zostaje głęboka i złożona sfera fundamentów tych zachowań, a uwagę bardziej zwraca się na objawy – gryzienie, reakcja na inne psy, atakowanie, wokalizacja.

Do końca stycznia 2024

Cena webinaru
199zł

Cena regularna od 1. lutego to

269zł.

O prelegentce.

Angela Stockdale mieszka w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia jest pielęgniarką weterynaryjną, ale jej życiową pasją jest praca z psami agresywnymi, którą kontynuuje nieprzerwanie przez prawie 40 lat. Angela zapoczątkowała zajęcia zwane klasami komunikacji, w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Wspierała również powstawanie klas komunikacji w wielu innych europejskich krajach, takich jak Polska, Holandia i Belgia, jak również w Australii i Japonii. Angela prowadzi także warsztaty i seminaria z zakresu komunikacji, agresji, zachowań łowieckich, emocji, relacji z psem oraz pracy z psami schroniskowymi.

Szczegóły wydarzenia.

Warsztaty składają się z części teoretycznej i praktycznej:
1. Webinar przygotowujący do klas komunikacji 12 czerwiec godzina 19 (limit 25 obserwatorów + 6 osób z psami) – teoria – platforma Clickmeeting
2. Sesje indywidualne dla osób z psami ( 6 osób) 21 czerwiec na placu – praktyka – spotkanie z Angelą na żywo. Miejsce – Brzozowy Zagajnik 39 – Warszawa Choszczówka
3. Klasy komunikacji 22-23.06 z psami i obserwatorami – praktyka – zajęcia na żywo – Miejsce – Brzozowy Zagajnik 39 – Warszawa Choszczówka
4. Webinar podsumowujący czerwcowe klasy komunikacji 24 lipca godzina 19
ZAPISY i CENA
Cena jest całościowa i obejmuje wszystko co wyżej (obserwatorzy będą uczestniczyć w w klasach komunikacji i dwóch webinarach – bez sesji indywidualnej)
– Zapisy dla obserwatorów wraz z zaliczką, która gwarantuje miejsce – https://sklep.psiluz.pl/…/warsztaty-praktyczne-z…/ 1390 PLN (Zaliczka 300 PLN)
– Zapisy dla osób z psami – informacja zostanie wysłane do końca marca 2024 lub wcześniej ( w zależności ile psów się zgłosi i co zadecyduje Angela) – Angela zastrzega sobie prawo do wyboru psów 1790 PLN
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych od niego.
❗️Z warsztatów można zrezygnować, ale nie ma możliwości zwrotu opłat zgodnie z artykułem 38 prawa konsumenckiego – wyjątek nr. 12. Uczestnik może odsprzedać swoje miejsce innemu uczestnikowi, jest wtedy zobowiązany do poinformowania organizatora o swojej decyzji drogą mailową. W przypadku odwołania imprezy z winy organizatora, organizator zwraca wszystkim uczestnikom koszty.
Jest również możliwość otrzymania faktury. W tym celu napisz do mnie na kontakt@psiluz.pl w treści podając dane.
📞 KONTAKT Z ORGANIZATOREM
Organizator Warsztatów: PsiLuz – Ewelina Oleksiak
Adres mailowy: kontakt@psiluz.pl
Telefon: +48 506 52 52 14

W skrócie:

 • Webinar 1 Wprowadzający do zajęć praktycznych w czerwcu – 15 maja 2024 godz. 19

  Klasy Komunikacji 21-23 czerwiec 2024

  Webinar 2 – Podsumowujący klasy komunikacji w czerwcu 24 lipca 2024 godz. 19

 • Webinary czas trwania 2h

  Warsztaty na żywo – 7-8h

 • Tłumaczenie na język polski nagrań webinarów

 • 3 miesiące dostępu

 • Limit miejsc:

  25 obserwatorów

  6 osób z psami

Webinary odbywać się będą na platformie – ClickMeeting z 3 miesięcznym dostępem i z certyfikatem. Po 7 dniach możliwe tłumaczenie na język polski.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych od niego.

Z warsztatów można zrezygnować, ale nie ma możliwości zwrotu opłat zgodnie z artykułem 38 prawa konsumenckiego – wyjątek nr. 12. Uczestnik może odsprzedać swoje miejsce innemu uczestnikowi, jest wtedy zobowiązany do poinformowania organizatora o swojej decyzji drogą mailową. W przypadku odwołania imprezy z winy organizatora, organizator zwraca wszystkim uczestnikom koszty.

W razie wątpliwości / pytań. / faktur – kontakt@psiluz.pl

Zapraszam na wyjątkowe wydarzenie!