+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

„Chwalipięta”

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Dzień dobry. Dziś dzień chwalenia się. Poniżej posty z naszych psich treningów. Dobrze jest wzmacniać swoją więź z psem, właśnie poprzez różne formy aktywności, które powinny być dopasowane do wieku, płci i stanu fizyczynego i psychicznego zwierzaka.

Podam Wam sytuację na swoim przykłdzie. Moja Tosia jest bardzo sprawana fizycznie. Bieganie to dla niej to najlepsza forma aktywności. Dlatego też, postanowiłam pójśc z nią na trening Agility (dla wyjaśnienia oznacza słowo to oznacza zwinność). W praktyce oznacza szybkie pokonanie przeszkód. Wydawać by się mogło idealne dla nas. Po 2 zajęciach zaczęła kuleć. W związku z tym, udałam się do lekarza, który zabronił nam chodzić na takie zajęcia. Bez wątpienia jest to dla mnie nauka. Poszłyśmy więc na Rally-O czyli pokonywanie spokojne toru przeszkód.

Podsumowując, to co nam się wydaje dobre, nie zawsze takie jest dla psa. Inne formy aktywności zbiorę w innym wpisie. Tutaj mogę polecić z pewnością tropienie czyli praca psim nosem. Wydaje mi się, że każdy może też bawić się i pracować sam.

Na koniec, poniżej wkleiłam kilka ciepłych słów, od trenerów dla Tosi 🙂 Z pewnością, jesteśmy obecnie bardziej pewne siebie ,chociaż wciąż obserwuję swojego zwierzaka i uczymy się nowych rzeczy.

❤ Rozmówka Santo ♂ z Tosią ♀:
– podeszłaś za blisko, to miejsce jest moje, odejdź! 
– na serio takim tonem chcesz ze mną rozmawiać? 
– tak! … yyy … już sam nie wiem!
– wyluzuj! Plan jest taki, że to Ty sobie odejdziesz, a ja się stad nie ruszam.
– no dobra, paaa
– paaa! 
#psia_edukacja#zajeciasocjalizacyjne — z: Joanna Hajdyła-JaroszInga ZiembaIzabela Sikora iEwelinza Oleksq

Dzień dobry. Socjalizacja cd

Dzień dobry. Od roku mamy niezwykłą okazję uczestniczyć w zajęciach socjalizacyjnych w Psia Edukacja – Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów. Bardzo dziękujemy i polecamy najbardziej pozytywną szkołę na Zielonej Białołęce.

Rally – O

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *