+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Dlaczego PsiLuz?

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Cześć. No to pierwsze „koty za płoty”. Zainspirowana blogiem „Busem przez świat” i podcastem Marka Jankowskiego, postanowiłam założyć blog. Wszystkie wymienione są niewątpliwie godne uwagi. W związku z tym serdecznie Tobie polecam podcast Michała Szafrańskiego – WNOP 129 – jak wpiszecie w wyszukiwarkę od razu znajdziecie.

Myślałam nad wieloma nazwami i pomysłami. PsiLuz to wspólny pomysł mój i Łukasza, który wraz z suczką Holly jest, jednym z najbardziej, aktywnych spacerowiczów. Jeśli masz jakiś pomysł na coś swojego, ale nie masz nazwy, polecam zapytać swojej rodziny/przyjaciół lub osób, dla których Twój pomysł będzie stanowił wartość. Nie musi to być badanie socjologiczne na 100 osób ale z pewnością było by ono bardziej miarodajne. Mi wystarczyła opinia 4-5 osób. To co nam się wydaje dobre nie koniecznie ma dobry odbiór. A takie szczere porady i rady są zawsze w cenie. Niewątpliwie przydadzą się osoby z branży, które są szczere i skłonne do pomocy

Zmierzając do odpowiedzi na pytanie, uprzejmie donoszę, że PsiLuz to nazwa najbardziej pasująca, do mojej relacji z psem. Zawsze staram się budować naszą relację na luzie 🙂 Oczywiście nie można (a przynajmniej nie powinno) dać się wejść na głowę, ale bezstresowe wychowanie z lekką nutką konsekwencji, może zdziałać cuda. Tak się stało u nas dlatego zachęcam do wspólnego uśmiechu i pozytywnych działań.

Reasumująć mam nadzieje, że czytając mojego bloga będziesz czerpał coraz większą radość z posiadania pupila i każdy dzień będzie dla Ciebie niezwykłą przygodą. Postaram się zamieszczać w nim konkretne i przydatne treści. Zachęcam bardzo do komentowania lub pozostawiania wiadomości prywatnych. Pomoże mi to stworzyć coś, na miarę Twoich potrzeb.

Do zobaczenia / usłyszenia / spisania. Ewelina & Tosia

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *