+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Dolina Spokoju dla zwierząt

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Cześć pozostająć w temacie „zaduszków” chciałabym Wam opowiedzieć o miejscu nazywanym „doliną spokoju”. Czym jest? I dlaczego jest tak potrzebne?

Jest to miejsce, w którym można zkremować zwłoki swojego psa/kota czy innego domowego zwierzaka. Mieści się ona na Targówku Fabrycznym. Właściciele miejsca podchodzą do swojej pracy z ogromnym szacunkiem. Kierowniczka opowiadała ile musiała przejść „papierologii” i kontroli, żeby taki „biznes” założyć. W naszym kraju niestety jest wiele tematów tabu i między innymi to. Boimi się tego co porusza i stąd niestety kłody podsuwane pod nogi szefowej, były praktycznie nie do przejścia. Ona się jednak nie poddała i od 4 lat prowadzi swoją działalność.

Ja miałam okazję być tam i obserować ich pracę. Uważam, że są to niezwykli ludzie, robiący niezwykłe rzeczy. Wg. mnie miejsce bardzo potrzebne. Jeśli nie chcesz zostawiać zwierzaka u weterynarza to warto żłożyć mi hołd właśnie w ten sposób. Ceny wachają się od 150 do nawet 1000zł, w zależności od tego czy chcemy indywidalnie skremować czy grupowo.

Podsumowująć uważam, że to świetne i potrzebne miejsce. Nigdy nie warto oceniać póki się nie pójdzie i zobaczy. Oto namiary na to miejsce – Dolina Spokoju – ul. Dźwińska 6, Warszawa, tel. 720 058 058 , biuro@dolinaspokoju.pl .

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *