Konsultacje – oferta

Komu potrzebny jest trener / behawiorysta? Przede wszystkim dla psów, które „nie dogadują się” z innymi psami, boja się ludzi, rowerów, ulicy, przedmiotów, windy, klatki schodowej itp. Również wtedy, gdy pies ma problem z emocjami, nie potrafi się wyciszyć. Wszelkie problemy domowe np zostawanie samemu. Gdy nastrój psa się zmienił i jest to zauważalne.

Jak wygląda konsultacja? Jest ona podzielona na kilka etapów. Pierwszy zaczyna się od wypełniania ankiety i wysłania filmików. Bardzo ważne jest dokładne wypełnienie. Kolejny raz to już spotkanie z Twoim psem, na którym analizujemy to co było w formularzu plus obserwuje psiaka i zadaje kolejne pytania. W międzyczasie mówię o potencjalnym rozwiązaniu problemu. Pamiętajmy, że na jednej wizycie nie rozwiążemy szeregu problemów. Jeśli macie kłopot w domu to staramy się spotkać w domu, jeśli na dworze z innymi psami to adekwatnie spotykamy się na zewnątrz. Pierwsza konsultacja trwa ok 1,5 godziny po niej daje zalecenia do pracy. Po około miesiącu spotykamy się w celu modyfikacji czy pomocy w powstałych problemach. W zależności od zaawansowania trudności spotkań może być od 3 do xx ilości kiedy poczujemy, że potrafimy działać sami. Ja zawsze zalecam minimalnie 3 spotkania. Taka ilość pomoże bardzo wstępnie zrozumieć psa i jego potrzeby. Moim zdaniem nie rozwiąże ich do końca, ale ciągła praca, cierpliwość i miłość da zaskakujące efekty 🙂

Dużo osób pyta o spacery socjalizacyjne. Aby dołączyć do nich niezbędna jest konsultacja. Nie gwarantuje ona, że na pewno pies na taki spacer pójdzie. Dlaczego? Często takie spacery psom nie służą, a praca 1:1 daje lepsze efekty.

Poniżej garść informacji.

1. Formalności: Proszę o wypełnienie ANKIETY  i nagranie kilku filmików. Najlepiej przesłać je przez WETRANSFERem lub mailem. Chodzi oczywiście o nagranie zachowania niepożądanego, ale jeśli jest to za trudne dla psa, to poproszę o filmiki, jak z daleka reaguje na psy czy ludzi. 

2. Koszty:

Konsultacja indywidualna (zajmujemy się 1 problem) – TYLKO Pakiet 3x – 600 PLN – wyjątek stanowią polecenia od znanych mi behawiorystów (i wtedy ewentualnie pojedynczą 1x 220)

3. Miejsce spotkania: Jeśli chodzi o spotkanie to wolałabym spotkać się w tygodniu, najlepiej rano do godziny 10 – 11 . Jest również możliwość po południu, ale raczej w letnich niż zimowych porach. Weekendy są dla mnie dość trudne, ale jeśli nie będzie innego wyjścia, to spróbujemy coś znaleźć, ale czas oczekiwania może się nieco wydłużyć. Proszę dać znać jakie terminy i godziny wchodzą w grę. Jest w ankiecie odpowiednia rubryka na to. 

Poniżej moje miejsca spotkań.

1. Park Bródnowski

2. Wyszkowska

3. Restauracja Dziki Zakątek

4. Ogrodzony plac na Choszczówce

4. Kontakt do mnie: 

1. GRUPA 

2. FAN PAGE 

3. INSTAGRAM

4. MAIL – psiluz.tosia@gmail.com

5. Kwalifikacje 

6. Co zabrać:

Dobry humor i pozytywne nastawienie 🙂 Miskę i wodę dla psa (nie dotyczy spotkań za barierą, czy treningów na placu). Linkę 5m jeśli spacer po osiedlu, mieście. 10m jeśli w lesie, lub cokolwiek co masz. Smaczki dla psa (nie dotyczy spotkań za barierą). Szelki lub / i obroże dla psa. Ubranie odpowiednie do pogody. 

 

Skontaktuj się! Napisz do mnie na psiluz.tosia@gmail.com, skorzystaj z mediów społecznościowych lub po prostu zadzwoń +48 506525214. Do zobaczenia. Jeśli jesteś wolontariuszem w schronisku chętnie dam Ci zniżkę 😉