+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

LATO i PIES

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

MAMY LATO ☀️ CZYLI UPAŁY 🔥 Dla naszych podopiecznych to trudny czas, dlatego przypominamy co roku o zasadach bezpieczeństwa:
📌Nie pozostawiamy czworonogów w nasłonecznionym miejscu, czy w samochodzie. Nawet na chwilę, na moment, bo przegrzanie może nastąpić szybciej niż nam się wydaje.📌Należy pupilowi zapewnić spokojne, zacienione miejsce ze stałym przewiewem📌 Spacerujmy rano lub wieczorem / w nocy kiedy jest najchłodniej. Pozostałe spacerki niech będa tylko techniczne.📌 Woda musi być często wymieniana i psy powinny miec do niej stały dostęp. Najlepiej, żeby nie stała na słońcu.📌 Bardzo zwracać uwagę na wszelkie zmiany w zachowaniu psa.
Jeśli chodzi o walkę z upałem w domu to można stosowć: 📌 maty chłodzące, kamizelki chłodzące, czy zabawki, typu licki mat czy kongi. Można je napełnić mokrą atrakcyjną karmą, schłdozić w lodówce i podać psu. 📌 klimatyzatory w domu lub w aucie, wiatraki. Wszystko jednak z głową bo po wyjściu z auta gdy mamy 30st a w aucie 20 może być zbyt drastyczną zmianą. Taka różnica tez może być zabójcza więc na spokojnie starajmy się nie dorowadzić psa do hipotermii i zbyt szybkich zmian temperatury. 📌 Jeśli pies nosi kaganiec – jedynym dopuszczalnym rodzajem kagańca jest KAGANIEC FIZJOLOGICZNY📌rasy brachycefaniczne są szczególnie narażone na przegrzanie więc dbajmy o nie bardziej 😉

ggggg

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *