+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Na starość nie ma lekarstwa

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Już pod raz drugi, w tym roku, muszę pożegnać się z kimś kogo kochałam. Kimś kogo pierwszego poznałam w schronie… Dlaczego tak musi być? Czemu psy odchodzą tak szybko?

Pamiętam pierwszy dzień. Przyszłam do pierwszego lepszego boksu, a tam wychodzi czarna, niewiadoma kulka. Gryzaca wszystko i wszystkich. Myślałam, że to młody pies, ale okazało się, że jest już w podeszłym wieku. Płakałam nad jego boksem dość długo, ale pomyślałam albo teraz albo nigdy. Wzięłam smycz i poszliśmy na spacer. I tak zaczęła się nasza historia.

Mieszkał w domku blisko lecznicy żeby każdy miał na niego oko. Miał problemy z serduszkiem, ale udało mi się z tego wyjść. Po kilku miesiącach jego stan pogorszył się. Lekarz powiedział, że to starość i nie ma na to lekarstwa. Pracownicy postanowili, że będzie mieszkał w lecznicy. Wśród ludzi, w ciepłe, blisko Ani, jego ukochanej opiekunce. I tak mijały dnie, Halny poszuł się lepiej, plasajac po lecznicy i usmiechając się do wszytkich odwiedzających schronisko. Upał nie działał na niego zbyt dobrze jednak przetrwał i to. Myślałam, jesienią i zimą będzie mu lepiej… Myliłam się.

.
Dzis Halny już nie był w stanie się podnieść. Pracownicy podjęli decyzję o jego odejściu za tęczowy most…. Już nie cierpi. Już mi jest ciepło. Przy tej okazji zachęcam wszystkich do ADOPTOWANIA, nie kupowania psów. Halny był prawie całe życie w schronie, dajemy szanse starszym pisakom. Informacje o adopcji znajdziesz TU, albo w napisz do mnie, chętnie pomogę.

W takich chwilach często zadaje sobie pytanie, za czym my tak codziennie gonimy? Gdy świat się rozpada w jednej chwili mam ochotę rzucić to wszystko i wyjechać w góry. Być może tak zrobię. Póki co…Halny… Nigdy Cię nie zapomnę…

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *