+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Nie będę Blogerką

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Tytuł jest dość kontrowersyjny, bo przecież piszę bloga. Nazwałam go tak, bo ciężko mi było przelewać to co myślę, na papier. Wstydziłam się, gdy ktoś czytał moje teksty. Przełamanie nastąpiło po przesłuchaniu podcastu Michała Szafrańskiego – Busem przez świat – https://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-zarabiac-na-podrozach-karol-lewandowski. Karol opowiadał tam jak i dlaczego, zaczął swoją przygodę z blogowaniem i jak pasja, może stać się sposobem na życie. Bardzo mnie to zaciekawiło, bo ja już od dłuższego czasu, myślę nad swoją firmą.

W czasach studenckich założyłam, z koleżanką, firmę turystyczną, którą nazwałyśmy, B.I.K-E – Biuro Imprez Kulturalno – Edukacyjnych. Wiem co to znaczy, mieć coś swojego, jak ciężko jest przebić się na rynku. Po dwóch latach zamknęłyśmy działalność, z powodu dużych kosztów. Wciąż jednak chce „wyjść poza swoją strefę komfortu” jaką jest praca w korporacji.

Takim małym wyjściem okazało się u mnie, posiadanie psa. Wiąże się to z wieloma wyrzeczeniami i zmianą stylu życiu. Z perspektywny czasu myślę, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Odnalazłam to co chcę robić czyli dzielić się swoją „psią” wiedzą.

Edukacja jest bardzo ważnym elementem życia dlatego, łatwo jest już się domyślić o czym będzie blog? O miłości do zwierząt, do mojej czworonożnej przyjaciółki Tosi. Udzielam się też wolontariacko, miedzy innymi w schronisku, więc też sporo wpisów nt temat znajdziecie. Moja psio-ludzka codzienność. Zapraszam serdecznie 🙂

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *