+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Pani swojego czasu, czyli moja droga od bałaganu do planu.

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Dziejszy temat nie jest związany z psimi sprawami, a bardziej z planowaniem. Dlaczego ten temat? Myślę, że dobrze jest mieć plan. Może nie na wszystko, bo spontaniczność w życiu, też jest ważna, ale dobre planowanie to miara sukcesu.

Ja bardzo długo wzbraniałam się przed organizowaniem siebie w uporządkowany sposób. Myślałam sobie, to mi nie potrzebne. I tak wpadały mi kolejne (niezapisane) pomysły i strategia działania na przyszłe dni czy tygodnie. To był błąd, wszystko co nie zapisane, uciekało mi. W miare nadmiaru pomysłu czułam, że nic nie wiem. Wtedy pojawiła się Ola Budzyńska. Początkowo nie przekonałam się do jej stylu pracy i prowadzenia biznesu. Moi przyjaciele i jej wierni fani, ciągle przekonywali mnie, że warto. I tak po długim czasie rozpoczęłam swoję edukację z Panią Swojego Czasu

Polecam Wam serdecznie zajrzeć na tą stronkę. Ja przekonałam się do organizacji poprzez podcasty, które są mi bliższą formą nauki, bo jestem ciągle w drodze. Podcasty Oli są niesamowite. Wszystko było powiedziane bardzo konkretnie, ale przy tym też zabawnie. Bardzo mi się spodobało, że jej słuchowiska zawierają dużo konkretów. Wgłębiając się w temat zobaczyłam, że ma psa i jest wegetarianką, co wzbudziło we mnie jeszcze większe zainteresowanie. W planach 2019 Ola zdradziła, że chce wprowadzić w życie plan związany z Mastermind i dzieleniem się swoją wiedzą i doświadczeniem dla innych wybranych blogerów. Tak też się stało. Za zapłatę postanowiła, że każda uczestniczka wpłaci, co miesiąć na wybraną przez siebie fundację. To był dla mnie sztos. Polubiłam ją od razu.

W związku z tym, zaczęłam przyglądać się jej produktom i zakupiłam sobie planer oraz e-book nt. Biznesu Online. Polecam Wam pod tym LINKIEM zakup u Oli bo naprawdę warto. To jest link afiliacyjny, dzięki czemu ja mam grosik z tego zakupu. Jej fizyczne produkty są naprawdę dobrej jakości a produkty on-line od 23.09 do 30.09 będą tańsze o 40%.

Podsumowując, myślę że każdy potrzebuje planu w życiu, nawet osoba, która nie prowadzi lub nie chce budować biznesu. Nie musisz od razu kupować. Poczytaj, posłuchaj. Dużo wiedzy Ola daje za darmo. U mnie po zakupie zmeniło się wszystko od podejścia do pracy do jej organizacji. Stałam się bardziej uporządkowana w działaniu ale i webinary czy #kawyzbudzyńska ( zawsze w poniedziałek o 10 na fan page i instagramie) daja mi siłę i pozytywną energie. Polecam naprawde z całego serca każdemu.

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *