+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

PetBiznes – aspekty prawne i marketing

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

PetBiznes to marzenie wielu z nas. Łączenie pasji i zarabiania to coś do czego dążymy czasem całe życie. Ja podjęłam tą ścieżkę, ale chcę aby moja działalność była zgodnie z prawem. Stąd też pomysł na pogłębienie wiedzy w tym temacie i tak natrafiłam na Centrum Szkoleń Animalia.

I tam znalazłam coś dla siebie a mianowicie webinarium z
Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska z pisparagraf.pl oraz z
Bartosz Szczęśniak – specjalista ds. marketingu. Oboje związani ze światem zwierząt. Tworzący własne miejsce na rynku w świecie Petbiznesu! Ich praktyczne doświadczenie bardzo pomogło mi zrozumieć, jak prawnie przejść przez proces rejestracji firmy. Jakie są możliwości i czy trzeba zawsze zakładać firmę. Jak wygląda sprawa z ZUSem. Co najbardziej się opłaca, a co nieco mniej. To wszystko pomogła nam zrozumieć Pani Agnieszka. Za to Pan Bartosz bardzo ciekawie opowiadał o marketingu. Jak założyć fun page. Co trafia do klientów, jak sprawdzać statystyki. Co zrobić, żeby być bardziej widocznym. Czy warto inwestować w płatna reklamę. Tego wszystkiego również mogłam posłuchać.

Bardzo polecam Wam kursy z Animalii. Bardzo profesjonalne przygotowanie, bardzo pozytywni wykładowcy. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Można zadawać pytania. Dodatkowo dostaje się dostęp przez 7 dni i do tego notatki ze spotkania. Naprawdę Warto, zajrzyjcie do niech na FB – Animalia.

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *