+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Podcast

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Cześć, dziś dość nietypowo, bo wpis o bardzo ciekawej rzeczy, którą ostatnio uskuteczniam, a mianowicie słuchanie. Chciałabym zamienić odrobinę tego bloga z formy pisanej na słuchaną ale dopiero w przyszłości. Chciałabym zapraszać osoby, które mają przydatne „psie” informacje. W między czasie poniżej moje, do pory, najlepsze „słuchowiska biznesowe”.

  1. Mój absolutnie nr jeden to : https://malawielkafirma.pl/ . O biznesie i nie tylko, warto posłuchać, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo profesjonalne podejście Marka Jankowskiego, który zaprasza do siebie ekspertów z danej dziedziny. Naprawde warto.
  2. Drugi tuż za podium to podcast i cała strona Michała Szafrańskiego https://jakoszczedzacpieniadze.pl/podcast . Garść bardzo przydatnych informacji, nie tylko finansowych.
  3. Jeśli bardziej interesują Cię zagadnienia marketingu to podcast Magdaleny Pawłowskiej jest dla Ciebie https://magdalenap.com/kategorie_podcastow/podcast/
  4. Absolutne „góru” jeśli chodzi o podcasty to zdeycodowanie to nazwisko – Pat Flynn, który nagrywa w języku angielskim. Wiele osób wzoruje się na nim, więc warto podłuchać co ma do powiedzenia. https://www.smartpassiveincome.com/podcasts/

Polecam i zapraszam do słuchania 🙂

PS. Jeśli masz „psią” wiedzę, z którą chciałbyś się podzielić, zapraszam do kontaktu na psiluz.tosia@gmail.com lub na Fb https://www.facebook.com/psiluz.tosia/.

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *