Podcast

Cześć, dziś dość nietypowo, bo wpis o bardzo ciekawej rzeczy, którą ostatnio uskuteczniam, a mianowicie słuchanie. Chciałabym zamienić odrobinę tego bloga z formy pisanej na słuchaną ale dopiero w przyszłości. Chciałabym zapraszać osoby, które mają przydatne „psie” informacje. W między czasie poniżej moje, do pory, najlepsze „słuchowiska biznesowe”.

  1. Mój absolutnie nr jeden to : https://malawielkafirma.pl/ . O biznesie i nie tylko, warto posłuchać, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo profesjonalne podejście Marka Jankowskiego, który zaprasza do siebie ekspertów z danej dziedziny. Naprawde warto.
  2. Drugi tuż za podium to podcast i cała strona Michała Szafrańskiego https://jakoszczedzacpieniadze.pl/podcast . Garść bardzo przydatnych informacji, nie tylko finansowych.
  3. Jeśli bardziej interesują Cię zagadnienia marketingu to podcast Magdaleny Pawłowskiej jest dla Ciebie https://magdalenap.com/kategorie_podcastow/podcast/
  4. Absolutne „góru” jeśli chodzi o podcasty to zdeycodowanie to nazwisko – Pat Flynn, który nagrywa w języku angielskim. Wiele osób wzoruje się na nim, więc warto podłuchać co ma do powiedzenia. https://www.smartpassiveincome.com/podcasts/

Polecam i zapraszam do słuchania 🙂

PS. Jeśli masz „psią” wiedzę, z którą chciałbyś się podzielić, zapraszam do kontaktu na psiluz.tosia@gmail.com lub na Fb https://www.facebook.com/psiluz.tosia/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.