+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Psie Sucharki – MUST HAVE każdego psiarza.

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Psie Sucharki to firma założona przez Marię Apoleikę, która specjalizuję się w śmiesznych obrazkach i tekstach. Niby nic takiego, ale szczerze nie wyobrażam sobie dnia bez chociażby zerknięcia na psi obrazek.

Pierwszy raz zetknęłam się z sucharkami na spacerze. Miałam wtedy Tosie zaledwie kilka miesięcy i obie byłyśmy nieco zagubione. Koleżanka zapytała czy widziałam dziś obrazek Marii. Ja powiedziałam, że nie wiem co to jest. Odpowiedziała, że muszę ich obserować i zobaczyć jak moje życie się zmieni, czy miała rację? Oczywiście.

Maria to osoba niezwykle utalenowana manualnie jeśli chodzi o rysunek. Tworzy bardzo proste przekazy ale jakże ważne dla całej psiej społeczności. Oprócz „śmieszków”, który każdy psiarz zrozumie, są też bardzo aktualne i dobre przekazy edukacyjne, czyli to co najbardziej lubię. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Autorka była opiekunką nie rasowego psa o imieniu Kapsel i tak zaczęła się jej przygoda. Niestety kundelek odszedł za tęczowy most i nastała era Misia Pudla i jego niezwykłych/ zwykłych przygód. Co mi się podoba, że Maria często wspomina swojego pierwszego pieska. Nie odcina się od swojej przeszłości i bardzo często pokazuje, że ” psie mixy” są najkochańsze. I jeszcze najbardziej zachwycona jestem tym, że są to tak proste ale jakże prześmieszne historie. Nie potrzeba być behawiorystą czy trenerem, żeby przekazywać dobre i wartościowe treści.

Maria ostatnio napisała książkę „Psie Sucharki – wszystko, co powiedziałby Twój pies, gdyby umiał mówić” Miałam niezwykłą okazję być na premierze tej książki i na własne oczy zobaczyć Misia i jego opiekunkę. To niezwykły psio – ludzki team, a książka jest przepiękną ilustracją ich wspólnych przygód. Przeczytałam ja w jeden wieczór. Polecam Wam bardzo. Jest bardzo śmieszna, a zarazem merytoryczna. Dużo porad ale i sporo psich obrazków.

Podsumowująć bardzo polecam oglądania Psich Sucharków zarówno na fb, jak i na insta . Ja osobiście posiadam też kalendarz na 2020 rok. Dajcie znać w komentarzach czy Wy oglądcie ich, czy czytaliście książkę i jakie są wrażenia.

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *