PSYjacielskie spotkania

Bariera 🚧 – słowo to samo przez się jest bardzo sugestywne. Zwykle używamy bariery, by coś od czegoś / kogoś oddzielić. Mówimy o barierach, które przeszkadzają nam w komunikacji, o barierach językowych, kulturowych. Ja chciałam dziś z Wami porozmawiać o barierze, która zamiast dzielić – łączy. O barierze, która pomoże Twojemu psu w komunikacji – z drugim psem, ale także i z Tobą. 🤓😉Nasza bariera, to nic innego jak płot przeprowadzony wzdłuż placu treningowego w taki sposób, by po obu stronach psy i ich opiekunowie mogli być bezpieczni. Każda ze stron jest zamknięta i nie mają tam wstępu osoby postronne. 😎🙅‍♀️Dlaczego jest to tak ważne? 🥸👍To, co różni spotkania za barierą od innych spotkań pomiędzy psami to fakt, iż dajemy im poczucie bezpieczeństwa i przestrzeń, by mogły poradzić sobie ze stresującą sytuacją. Jeśli Wasze psy mijając inne psiaki na ulicy bardzo się stresują: szczekają, zamierają / kładą się lub wręcz nerwowo biegną w kierunku bodźca, to znaczy, że sytuacja je przerasta. Chcemy takim psiakom dać szansę na zmierzenie się z trudną dla nich sytuacją w kontrolowanym otoczeniu – bariera i zamknięty plac treningowy dają nam pewność, że nie pojawi się niespodziewanie podbiegacz lub obcy człowiek. Kiedy psiaki poczują się pewnie i bezpiecznie – wtedy dzieje się magia. 🦸‍♀️🐶Chcesz poczuć tą magię?

PSIE SPOTKANIA to cykliczne spotkania, które organizujemy na naszym placu szkoleniowym w Choszczówce. Spotykamy na nim psy i osoby które chcą nauczyć się psiej komunikacj i pogłębić swoją wiedzę . Uczymy to głównie LUDZI, a PSOM pozwalamy po prostu być z psami.🌻 Osoby posiadające behawioralną wiedzę mogą bardziej poznać swojego psa, zobaczyć jak inny behawiotrysta go / ją ocenia. Dowiedzieć się więcej nt. socjalizacji psów. Poznać techniki nauki. Poszerzyć wiedzę nt psich sygnałów.🌻 Osoby których psy zazwyczaj nie spotkają się z innymi psami🌻 Ogólnie zobaczyć jakie pies wysyła sygnały i z jakich strategii korzysta. Jak je odczytywać, jak je interpretować.

Terminy spotkań – są ustalane na specjalnie dedykowanej grupie (terminy będą pojawiać się sukcesywnie na grupie z wyprzedzeniem)

Pamiętajcie, że spotkania nie są konsultacją behawioralną i nie rozwiązujemy tu problemów indywidualnych, tylko patrzymy na relacje psów przez barierę. Aby spotkanie było najbardziej efektywne polecam spotkać się przed 1:1 ale nie jest to tutaj konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta i wypelnienie ankiety i dodanie sie do grupki 🙂

👉 Psie spotkania – koszt 150 PLN – szczegóły poniżej:

  • Spotykamy na nim psy i osoby które chcą nauczyć się psiej komunikacji i pogłębić swoją wiedzę.
  • Uczymy tu głównie LUDZI, a PSOM pozwalamy po prostu być z psami.
  • Jest  to ogrodzone i bezpieczne miejsce.
  • Polecane dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o swoim psie. Z jakich strategii korzysta, jak mu pomóc w kontaktach z innymi psami. Jak je odczytywać, jak je interpretować.
  • Osoby posiadające behawioralną wiedzę mogą bardziej poznać swojego psa, zobaczyć jak inny behawiorysta go / ją ocenia. Dowiedzieć się więcej nt. socjalizacji psów. Poznać techniki nauki. Poszerzyć wiedzę nt psich sygnałów.
  • Osoby których psy zazwyczaj nie spotkają się z innymi psami
  • Koszt 150 PLN, czas trwania 1x lub 2x wejścia po 15min, drugie 15min przeznaczamy na rozmowę. Od września TYLKO pakiety 6 spotkań po 6 psów.

Wrześniowe zmiany:

Staram się udoskonalać psie spotkaniach, tak, żeby były one z korzyścią dla psów i ludzi, dlatego wszystkie powyższe ankiety i grupka pozostaje bez zmian. Od 09.2022 będzie możliwość przyjścia na pakiet 6 spotkań z 6 psami. Spotkania będą cykliczne – 2x w miesiącu i trwać będą przez 3 miesiące. Stworzy nam to większą możliwość poznania zachowań psów, ich zmian i szukania strategii. Stworzymy dzięki temu psią grupkę i będziemy się wymieniać psami na spotkaniach. Cena pozostaje bez zmian, jedynie zmienia się płatność. Jeśli ktoś zapłaci z góry za 6 – cena wynosić będzie 600zł. Jeśli w ratach to 3x 120 PLN lub po indywidualnym umówieniu. Tu mamy już komplet, ale zapraszamy na grupkę na listę rezerwową.

Dodatkowo każda osoba będzie miała wsparcie drugiego behawiorysty.

Pytania – psiluz.tosia@gmail.com. Zapraszam też na swojego Insta gdzie wstawiam back stage z prac na placu i inne rozrywkowe rzeczy 🙂

Do zobaczenia!