+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

PSYjacielskie spotkania

Psie spotkania – o co w tym chodzi?

  • Spotykamy na nim psy i osoby które chcą nauczyć się psiej komunikacji i pogłębić swoją wiedzę.
  • Uczymy tu głównie LUDZI, a PSOM pozwalamy po prostu być z psami.
  • Jest  to ogrodzone i bezpieczne miejsce.
  • Polecane dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o swoim psie. Z jakich strategii korzysta, jak mu pomóc w kontaktach z innymi psami. Jak je odczytywać, jak je interpretować.
  • Osoby posiadające behawioralną wiedzę mogą bardziej poznać swojego psa, zobaczyć jak inny behawiorysta go / ją ocenia. Dowiedzieć się więcej nt. socjalizacji psów. Poznać techniki nauki. Poszerzyć wiedzę nt psiej komunikacji.
  • Osoby których psy zazwyczaj nie spotkają się z innymi psami jak i te dla których te spotkania są bardzo trudne.

Oferta – Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta/ regulaminem i wypełnieniem ankiety (tylko dla osób których nie znam) i dodanie sie do grupki 🙂 Później szukacie terminu i zgłaszacie chęć udziału pod dedykowanym postem. Zazwyczaj terminy podawane są z miesięcznym wyprzedzeniem.

Terminy spotkań – są ustalane na specjalnie dedykowanej grupie (terminy będą pojawiać się sukcesywnie na grupie z wyprzedzeniem) Najczęściej jest to niedziela. Godzinka między 8 – 13.

Miejsce spotkania – Brzozowy Zagajnik 39, Warszawa Choszczówka – MAPA. Poniżej miejsca parkingowe.

Cena– 150 PLN / pies / spotkanie

Czym nie są? – Pamiętajcie, że spotkania nie są konsultacją behawioralną i nie rozwiązujemy tu problemów indywidualnych, tylko patrzymy na relacje psów przez barierę. Aby spotkanie było najbardziej efektywne polecam spotkać się przed 1:1 ale nie jest to tutaj konieczne. W miarę możliwości czasowych staramy się jednak doradzać i pomagać 🙂

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta/ regulaminem i wypełnieniem ankiety (tylko dla osób których nie znam) i dodanie sie do grupki 🙂 Później szukacie terminu i zgłaszacie chęć udziału

Wrześniowe PAKIETY – tu szczegóły nt. cyklicznych spotkań.

Pytania

  • Psiluz.tosia@gmail.com
  • +48506525214

Zapraszam też na swojego Insta gdzie wstawiam back stage z prac na placu i inne rozrywkowe rzeczy 🙂

Do zobaczenia!