+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

PSYjacielskie spotkania

Psia komunikacja to piękna rzecz. Nauka jej, dla nas ludzi, może trwać całe życie. Dla naszych zwierzaków, jest jak najbardziej naturalna. Warto uczyć się jej w spokojnych i bezpiecznych warunkach. Stworzyliśmy dla Was takie właśnie miejsce. Gdzie pies czuje się komfortowo, nie musi robić nic, czego nie chce. Patrzymy, obserwujemy i uczymy się psiego języka. Temu mają służyć nasze spotkania.

Psie spotkania – o co w tym chodzi?

  • Spotykamy na nim psy i osoby które chcą nauczyć się psiej komunikacji i pogłębić swoją wiedzę.
  • Uczymy tu głównie LUDZI, a PSOM pozwalamy po prostu być z psami.
  • Jest  to ogrodzone i bezpieczne miejsce.
  • Polecane dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o swoim psie. Z jakich strategii korzysta, jak mu pomóc w kontaktach z innymi psami. Jak je odczytywać, jak je interpretować.
  • Osoby posiadające behawioralną wiedzę mogą bardziej poznać swojego psa, zobaczyć jak inny behawiorysta go / ją ocenia. Dowiedzieć się więcej nt. socjalizacji psów. Poznać techniki nauki. Poszerzyć wiedzę nt psiej komunikacji.
  • Osoby których psy zazwyczaj nie spotkają się z innymi psami jak i te dla których te spotkania są bardzo trudne.

Oferta – Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta/ regulaminem i wypełnieniem ankiety (tylko dla osób których nie znam) i dodanie sie do grupki 🙂 Później szukacie terminu i zgłaszacie chęć udziału pod dedykowanym postem. Zazwyczaj terminy podawane są z miesięcznym wyprzedzeniem.

Terminy spotkań – są ustalane na specjalnie dedykowanej grupie (terminy będą pojawiać się sukcesywnie na grupie z wyprzedzeniem) Najczęściej jest to niedziela. Godzinka między 8 – 13.

Miejsce spotkania – Brzozowy Zagajnik 39, Warszawa Choszczówka – MAPA. Poniżej miejsca parkingowe.

Cena– 150 PLN / pies / spotkanie

Czym nie są? – Pamiętajcie, że spotkania nie są konsultacją behawioralną i nie rozwiązujemy tu problemów indywidualnych, tylko patrzymy na relacje psów przez barierę. Aby spotkanie było najbardziej efektywne polecam spotkać się przed 1:1 ale nie jest to tutaj konieczne. W miarę możliwości czasowych staramy się jednak doradzać i pomagać 🙂

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta/ regulaminem i wypełnieniem ankiety (tylko dla osób których nie znam) i dodanie sie do grupki 🙂 Później szukacie terminu i zgłaszacie chęć udziału

Jeśli już jestem zapisana / zapisany? – Przyjeżdżacie ok 10min wcześniej, parkujecie sobie albo bliżej placu albo ciut dalej (na pewno nie koło domu sąsiadującego z placem. Czekacie na mój znak, zazwyczaj wychodzę i Was zapraszam, albo jeśli Was nie widzę, to dzwonię albo piszę smsy żebyście powoli szli. Idziecie na plac nr 1 (bliżej lasu) albo 2 (od strony domu sąsiada). Wchodzicie i razem obserwujemy psią komunikację, rozmawiamy i odpowiadamy na pytania, ale przede wszystkim nie przeszkadzamy psom. Spotkanie trwa ok 15min plus pytanka (macie zarezerwowane 30min). Zazwyczaj są to dwa wejścia z psami z przerwą pół lub godziną lub bez przerwy. Może się jednak zdarzyć, że będzie tylko jedno wejście. Podczas przerwy najlepiej iść na spacer lub do auta, tak, żeby nie przeszkadzać w kolejnych psich spotkaniach. Co wziąć ze sobą? – Najlepiej linkę długą, zabawkę ulubioną i smaczki (użyjemy tylko na wyraźne polecenie osoby prowadzącej). Najważniejsze to nie zapomnieć dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Takie spotkania mają poprawić Waszą uważność na psa i jego sygnały, a także nauczyć się z jakich strategii korzysta Wasz pies. Pamiętajcie, że jest to proces. Na pierwszym spotkaniu cudu nie będzie. Pies dopiero zapoznaje się z terenem. Efekty pracy widać dopiero po kilku spotkaniach + swojej pracy.

Obserwator – jeśli masz chęć wpaść i poobserwować psie spotkania to jest taka szansa. Myślę, że można się dużo na nich nauczyć. Nie ode mnie, ale od psów. Nie mamy za dużo takich miejsc w Warszawie. Oferuje miejsce do siedzenia, pogaduszki, można zadawać pytania, notować itd. Koszt to 100 PLN dzień. Czy jesteś 1h czy całość stawka jest taka sama.

Wrześniowe PAKIETY – tu szczegóły nt. cyklicznych spotkań.

Pytania

  • Psiluz.tosia@gmail.com
  • +48506525214

Zapraszam też na swojego Insta gdzie wstawiam back stage z prac na placu i inne rozrywkowe rzeczy 🙂

Do zobaczenia!