+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Schronisko kontra pieniądze

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Każdy pracownik powinien być wynagradzany bez względu na to czy pracuje w korporacji, na wsi czy na swoim. Często jednak uważamy, że pracownicy schroniska nie powinni otrzymywać wynagrodzenia dlaczego tak się dzieje? Czy praca na rzecz kogoś powinna zawsze być traktowana jako wolontariat?

Może to wynikać z tego, że jeśli już pomagamy to robimy to za darmo. Owszem robimy, ale jesteśmy „pomocni” raz na jakiś czas, a opiekunowie zwierząt robią to codziennie. Dlaczego my siedząć 8 godzin za biurkiem, czesem nie robiąć nic produktywnego, dostajemy pieniądze? Należy się przecież „czy się stoi, czy się leży”. Myślę, że często nie zdajemy sobie sprawy jak ciężko jest robić coś fizycznie, ile wysiłku kosztuje dzialalność na rzecz innych. Czym dokładnie zajmują się pracownicy schroniska?

Rano dają jeść zwierzętom (psy, koty, krowy, świnie,konie), później sprzątają im boksy, naprawiają jeśli coś się popsuje, dają leki, jeśli któreś zwierze tego wymaga. Wymieniają słome/ ocieplają domki. Sprzątają/ ogarniają szpitalik. Transportują psy do domów lub do lecznic. Szukają im domów. Wychodzą na spacery, oswajają, pracują psychicznie z psiakami. I wiele innych działań.

Chcesz zobaczyć jak ta żywo wygląda taka praca i zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem lub pokaże więcej.

Schronisko Korabiewice 🙂
example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *