+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Śmierć psa

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Dzień 18.06.2019 był jednym z gorszych chwil dla mnie w tym roku. Niespodziewanie odeszła Lunka – niepełnosprawna ONka (owczarek niemiecki) – którą opiekowałam się wspólnie z Ania, przez blisko 2 lata. Powodem był skręt jelit. Po diagnozie i operacji nie było wyjścia, trzeba było zrobić eutanazję.

Czy można się przygotować na taką decyzję? Na pewno nie. Ból jest i będzie ogromny. Smutek trwać będzie przez długi długi czas. Z perspektywy czasu, myślę, że czasami w miłości trzeba pozwolić komuś odejść. Jeśli jest cień szansy na życie, nie wahajmy się, jednak w innej sytuacji trzeba pomyśleć nie o sobie, lecz o zwierzęciu. Pies często cierpi w ciszy. Trzeba po prostu ulżyć mu w bólu.

Luna już jest za Tęczowym Mostem, mam nadzieję, że jest jej tam dobrze, że już nie cierpi i chodzi bez wózka. Jedyne co nas ludzi może uratować to czas. Ja oprócz tego chce się czymś zająć, żeby nie rozpamietywać. Wkrótce, jeśli wszystko sie uda, zdradze Tobie co to jest. Tymczasem proszę o trzymanie za mnie i za moją koleżankę kciuków, żebyśmy dały radę otrząsnąć się, z tej straszne tragedii.

Jeśli chodzi o takie praktyczne rzeczy jak co zrobić z ciałem psa. Ja np. jestem w bardzo dobrej sytuacji, bo posiadam działkę. Nie wszycy jednak tak mają. Jeśli więc chcesz skremować psa, tak można to zrobić, w tzw. Dolinie Spokojuhttps://dolinaspokoju.pl . Ceny kształtują się od ok. 400 do 1000 zł, w zależności od wielkości zwierzaka. A co jeśli chcesz pochować psa, ale nie masz gdzie. Jest takie miejsce w Warszawie i nazywa się Konik Polski https://www.psilos.pl/ . Tutaj cena jest bardzo zależna od tego czy chcemy, żeby ktoś się opiekował czy nie, waha się w granicach ok. 300zł za rok. Nasza Lunka właśnie tam ma swoje miejsce, gdzie będziemy ja odwiedzać.

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *