1. Kliknięcie wezmę udział nie daje mi pewności, że na pewno macie chęć. Wiele osób klika i zapomina. Dlatego bardzo proszę o wstawienie zdjęcia i krótki opis. Służy to innym uczestnikom grupy. Tydzień przed dostajecie info o dokładnej pinezce (od organizatora czyli planisty) i informacjach jak dojechać.
2. NIE BIORĘ PSÓW NA SPACER KTÓRYCH NIE ZNAM 🙂 Jeśli masz chęć poznać mnie i ewentualnie dołączyć zapraszam pod linkiem – https://psiluz.calendesk.net/rezerwacja-konsultacji
3. Info o spacerach wraz znajdziecie tu – https://psiluz.pl/spacer-socjalizacyjny/
4. Rozliczamy się gotówką na miejscu lub na konto 582910000600000000026831315.

5. Gdy min 2 osoby zadecydują, że idziemy to uważam spacer za odbyty. I poproszę resztę uczestników o wpłatę na konto lub 58291000060000000002683131
6. Odwołanie możliwe tylko w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych lub gdy ja coś zawale to oczywiście zwracam pieniądze.
7. Anulacja najpóźniej 7 dni przed wydarzeniem lub po podaniu informacji o osobach zakwalifikowanych na spacer, później zostane wysłana prośba o wpłatę.
8. Regulamin i RODO – https://psiluz.pl/regulamin-konsultacje-spacer-psie…/

9. Planista ma obowiązek wykonać rzetelnie swoją praca to znaczy w porozumieniu z behawiorystą. Zapewnić uczestnikom parking / miejsce na odpoczynek i wcześniej przejść się zaplanowaną trasą. Na min 3 dni przed zobowiązany jest też wkleić pinezkę i opisać trasę. W przypadku rezygnacji planisty – planista zobowiązany jest znaleźć kogoś na swoje miejsce, kto zna trasę i poprowadzi grupę ale jednocześnie będzie do niej pasować. W innym przypadku planista zobowiązany jest zapłacić za spacer. Jeśli osoba na zastępstwo nie przeprowadzi dwóch grup planista również zobowiązany jest zapłacić za 2gą turę.