+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Spacer socjalizacyjny #2

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Z nowym rokiem ruszamy z nowymi zasadami spacerowymi. Mają one służyć wspólnemu bezpieczeństwu. Psia Socjalizacja uda się tylko, gdy jest wprowadzana stopniowo i stosunkowo a małej grupie.

Podczas moich spacerów grupy są małe max 4-5 osobowe plus moja Tosia. Spacerujemy około 1,5 godziny – moim zdaniem optymalny czas na psie spotkania. Podczas spacerów uczymy się komunikacji psów i tego jak interpretować zachowania. Nie jest to czas dla spiochów, bo najczęściej widzimy się ok. 8 rano w weekend. Niestety COVID spowodował, że ludzie, psy, dzieci wychodzą na spacery do lasu. Wg moich obliczeń liczba osób spacerujących powiększył się 2x.

Na ostatnim spacerze mieliśmy okazję poznać Atosa, małego 2g hawańczyka, który świetnie poradził sobie w grupie 2 lekko reaktywnych psiaków – Franka i Kosmo. Dla każdego z uczestników poświęciłam 20min na wskazówki i inne pytania, które wcześniej mogli sobie przygotować. Uczyliśmy się też komendy do mnie.

Jeśli i Ty chcesz przyjść na taki spacer, serdecznie Cię zapraszam. Skontaktuj się ze mną na prv lub wejdź na grupę psiluzak na spacerze.

Do zobaczenia na szlaku 🙂

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *