+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Tosia oczami Pieska Warszawskiego

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Piesek Warszawski to projekt fotograficzny, mający na celu promowanie piesków, poprzez robienie im zdjęć. Sesje są wykonywane całkowicie za darmo. Każdy może się zgłosić i spróbowac swoich sił. Można łapać „pieska” na facebooku lub przez stronę. Zdjęcia są wykonywane dość regularnie i po obróbce są umieszczane na ich FP oraz na instagramie.

My mieliśmy okazję pozować na Polu Mokotowskim. Byłyśmy zachwycone podejściem o zwierząt. Niezwykłym wyczuciem i taktem. Praca z takimi fotografami to prawdziwa przyjemność. Więcej o nich znajdziecie TU ale także na FB. Polecam Wam gorąco zajrzeć na ich kanały i zapisać się na zdjęcia. Na prawdę warto, zwłaszcza, że wykonują swoją pracę za darmo. Zachęcam tutaj również do wsparacia ich na platformie PATRONITE

Podumowując jeśli chcesz mieć ładne zdjęcia psa wbijaj koniecznie na kanały pieska warszawskiego 🙂 Ale to nie koniec. Udostępnienie zdjęć daje bardzo dużą populraność. Mi przybyło ok 20 obserwujących na instagramie. Polecam koniecznie, podzielcie się informacją w komentarzach, czy byliście, czy zamierzacie i jakie są Wasze opinie.

Tosia, Pole Moktowskie, wrzesień 2020.
example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *