+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Trenerska wdzięczność

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

To będzie najdłuższy tekst jaki popełnię, ale jest ku temu psio-ludzka okazja. Ukończyłam kurs TRENERA PSÓW.

Moja przygoda z psami rozpoczęła się w marcu 2014, nie trudno zgadnąć, że to czas adopcji przestraszonej terierowej kuleczki. Jej wyboista przeszłość dawała o sobie znać zwłaszcza wtedy, kiedy zostawała sama w domu i podróżowała samochodem. Postanowiłyśmy więc zająć się czymś, żeby ten strach przełamać. Dzięki Kasi, nasze pierwsze kroki doprowadziły nas do OSP Jabłonna do sekcji poszukiwawczo – ratowniczej. Po roku nauki stwierdziliśmy, że to jednak nie dla nas. Nie mniej jednak bardzo duży się tam nauczyłyśmy.

Kolejnym milowym krokiem było spotkanie z Joanna Hajdyla z PsiejEdukacji. To ona pomogła nam przy problemach behawioralnych i dzięki niej odkryłam, niezwykle specjalne umiejętności Tosi. Asiu jestem Ci wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiłaś.

Później Dorota zainspirowała mnie do pomocy w schronisku w Korabiewicach, gdzie po dziś dzień mniej lub bardziej wspieram podopiecznych fundacji Viva.

I nastał rok 2020, rok zmian, w którym ukończyłam kurs Trenera Psów. Dziękuję w szczególności Zosi i Piotrowi za tą niezwykła przygodę. Wszystkim kolegom i koleżankom ze psiej ławki za wsparcie i pomoc. A także Beacie, Pawłowi i Agacie za możliwość obserwacji ich pracy w Psiedszkolu.

I nie mogę nie wspomnieć tutaj moich ziomków z grupy PsiLuzak – Iza, Łukasz, Marta, Laura, Elwira, Małgosia. To dzięki Waszemu wsparciu wierzyłam, że to co robię ma sens.

Julka ostatnio nazwała mnie „maniaczka psiej komunikacji” i to prawda. Interakcje psów są dla mnie bardzo ciekawym źródłem obserwacji. Zwłaszcza podczas licznych spacerów, na które serdecznie Was zapraszamy. Znajdziecie nas na grupie i fp i w lesie.
I chodź dyplom to dopiero początek drogi, juz nie mogę się doczekać, co czeka mnie za rogiem.

Do zobaczenia na szlaku,
HAU,
Ewelina & Tosia

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *