+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

TTouch, czyli krótka historia masażu dla psów

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Cześć, ostatnio miałyśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w spotkaniu z Zuzą która prowadzi warsztaty z tzn. TTouch. Czym jest i dlaczego jest taki ważny? Czytajcie dalej, a dowiecie się więcej i mam nadzieję zainteresujecie tematem.

Nazywam się Zuza Rybarczyk i jestem Specjalistką ds. Magicznej Relacji z Psem, która pod wpływem wieloletniego rozwoju duchowego, osobistego, a także obserwacji relacji oraz emocjonalnej więzi pomiędzy ludźmi i ich czworonogami poczuła zew do spojrzenia na „problemy behawioralne” z zupełnie innej perspektywy. Tak właśnie przedstawia się osoba, której warsztaty Wam gorąco polecam. Jej kanały to : www.zuzanna-rybarczyk.com📘 YouTube: https://www.youtube.com/zuzannarybarczyk📸 INSTAGRAM: https://www.instagram.com/psiaki_w_zen/ . Polecam zajrzeć, obserować i korzystać ale do rzeczy, o co chodzi z tym wszystkim 🙂

Tellington TTouch to metoda łącząca pracę ze zwierzęciem uzwględniając jego ciało fizyczne i ciało emocjonalne. Taki opis znajdziecie właśnie na stronie. Wszystko dzieje się podczas takiego masażu opartego na szacunku i empatii do zwierząt. Dzięki niej psy rozluźniają napięcia w ciele. Warto też poczytać o tzw. obandażowaniu, czyli wywieraniu delikatnego nacisku na skórę, co powoduje wyciszenie ukłądu nerwowego. Szczgólnie ważne jest to w przypadku takich hałasów jak fajerwerki, wystrzały czy inne silne odgłosy. Zastosowanie tej metody jest bardzo szerokie. Oprócz pomocy przy problemach behawioralnych takich jak agresja, lęk czy ciągnięcie na smyczy, doskonale działa w procesie gojenia się ran. Dzięki niej zwięrzęta szybciej wracają do zdrowia po zabiegach.

Podsumowując to jest jedynie wycinek z jak Zuza może Wam pomóc. Polecam serdecznie poczytać, obejrzeć zapisać się na grupę. Dla mnie i Tosi to spotkanie było niezwykłą przygodą, na której bardzo dużo się nauczyłyśmy.

Zuza masuje Toś 🙂 Wrzesień 2020 🙂

example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *