+(48) 506 52 52 14

psiluz.tosia@gmail.com

Wegetarianin też człowiek

Recent Post
Follow Our Social
Have Any Question?

Suspendisse volutpat elit nec nisi congue tristique eu at velit urabitur pharetra exnon ullamcorper condimentum.

Cześć. W lipcu minął rok jak nie jem mięsa. To był dobry czas. Wiele rzeczy się zmieniło, dużo zrozumiałam. Nie piszę po to, żebyś Ty też, przeszedł na roślinna dietę ale warto czasem zmienić swoje nawyki, żeby poczuć się lepiej.

Ja odkąd pamiętam nie przepadałam za mięsem. Jakoś zawsze warzywa były mi bliższe. A od czasu gdy zaczęłam jeździć do schroniska zrozumiałam, że nie jest mi to do niczego potrzebne. Czuję się lepiej, a i emocjonalnie też mam poczucie spełnienia.

Wegetarianizm w dzisiejszych czasach jest bardzo prosty. Nie trzeba chodzić i szukać produktów. Wystarczy pójść do pierwszego lepszego sklepu. Niestety jednak żyjemy w mocno mięsożernym kraju i często ludzie wege są szykanowani. Ja pracuje w dość męskim środowisku i spotykam się z tym na co dzień. Radzę jednak nie poddawać się. Jeśli czujesz, że chcesz to to zrób. Liczysz się Ty nie inni.

Ja staram się co i rusz stawiać sobie różne zdrowotne bariery. Nie używam soli, pije duży wody, a od miesiąca pije kawę bez mleka. Aż strach pomyśleć co będzie w 2020. Mogę zapewnić Drogi Czytelniku, że na pewno coś 🙂

Jeśli chce się poradzić jak zacząć ale dowiedzieć się więcej o tym zostaw komentarz albo napisz. Nie jestem dietetykiem ale mogę na pewno coś doradzić.

Byk Memuś z Korabek pozdrawia.
example, category, and, terms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *