Serdecznie zapraszam na konsultację i psie spotkania.

Po wypełnieniu ankiety prosze zarazerowac wizytę poprzez Calendesk.
Nie kontaktujemy się z Wami, wszystko jest automatyczne. Przychodzicie na wyznaczony termin.

Konsultacja behawioralna szczegóły

Psie spotkania szczegóły

Zapraszamy tylko w temacie psiej komunikacji. I psy które nie są agresywne do ludzi.

W razie pytań zapraszam kontakt@psiluz.pl

Jaka będzie forma spotkania ? (czas trwania 1h i koszt) *

Konsultacja dotyczy psiej komunikacji. Nie pracuje nad innymi psimi tematami. I spotykamy się w miejscu spotkań poniżej (możesz wybrać jedno) Wyjątkowo mogę dojechać w inne miejsca lub na konsultacje domową (ale robię to bardzo rzadko). W taki przypadku obowiązuje dopłata +40 PLN za paliwo (do kosztu konsultacji 270 PLN) Jeśli uzgodnimy taką formę wcześniej (mailowo) to poproszę o zaznaczenie inna i wpisanie adresu poniżej.

Miejsce spotkań konsultacji behawioralnej *
Płeć psa *

Rasa lub typ psa - jeśli kundelek to w jakim typie 😉

Opisz proszę historię swojego psa - problemy behawioralne psa, problemy zdrowotne psa. alergie, stosunek do psów, stosunek do ludzi, wszystkie istotne informacje

Wiek psa *
Masa ciała psa *
Kastracja / sterylizacja *

Napisz jak Twój psiak reaguje na inne psy na spacerze, czy ma na koncie ugryzienia (psów lub ludzi). Jak Wy reagujecie na trudne zachowania swojego psa?

Czy pies brał udział w zajęciach zorganizowanych (treningi, spacery, zajęcia 1:1, konsultacje behawioralne) z trenerem / behawiorystą? Jeśli tak, to jakich i z kim?

Proszę o wysłanie filmiku poprzez - YouTube jako film niepubliczny i wstawienie poniżej linku.

Skąd dowiedzieliście się o Naszych szkoleniach?

Termin wizyty - umawiamy przez Calendesk https://psiluz.calendesk.net/ (wszystko automatycznie)

Czego oczekujesz po konsultacji? Zastrzeżenia / opinie / inne wpisz dowolnie 🙂

1. Po ustaleniu terminu spotykamy się na ok. 1 godz konsultację lub 30min psie spotkania. 2. Po spacerze / konsultacji rozliczamy się gotówką lub wpłata poprzez Calendesk. 3. W przypadku nie odwołania konsultacji 7 dni (10 psie spotkania) przed, zostanie wysłana prośba o wpłata na konto. 4. Jeśli płatność była z góry i Wy odwołujecie to nie ma zwrotów. Jeśli z mojej winy oczywiście zwracam. Czy akcentujesz warunki?

DZIĘKI ZA WYPEŁNIENIE FORMULARZA!

Nie wysyłamy odpowiedzi automatycznie. Prosimy o rezerwacje terminu poprzez system CALENDESK! Jeśli pojawił Ci się błąd w wysłaniu ankiety zawsze możesz napisać do mnie na kontakt@psiluz.pl lub wypełnić ankietę googla Pozdrawiamy ekipa PsiLuz!
REGULAMIN