Konsultacja indywidualna na spacerze z zakresu psiej komunikacji

Konsultacja behawioralna to godzinne spotkanie, na którym poznaję Ciebie i Twojego psa. Widzimy się w lesie lub parku, gdzie mamy możliwość rozmowy i praktycznej pomocy tu i teraz. Przed wizytą proszę Cię o wypełnienie ankiety. Dzięki temu będę mogła wstępnie zapoznać się z Waszym problem i ocenię, czy jestem w stanie Wam pomóc 🙂

Moją specjalnością jest psia komunikacja, dlatego jeśli Twój pies ma problemy na spacerach, to dobrze trafiłeś. Gdy jest agresywny lub lękliwy, gdy niepokoi Cię jego stosunek do innych psów, to PsiLuzak jest miejscem właśnie dla Was. Jestem certyfikowanym trenerem i behawiorystą psów. Mam za sobą setki godzin praktycznej pracy. Co roku uczęszczam na warsztaty z psiej komunikacji u zagranicznych specjalistów. Wszystko po to, żeby iść z duchem czasu i pomagać jeszcze mądrzej 🙂 Jestem przekonana, że mogę wskazać Ci dobrą drogę pracy z Twoim psem. Pamiętaj jednak, że droga ta bywa czasem wyboista i kręta. Kosztuje dużo pracy, wysiłku, potu i łez, ale na jej końcu otrzymasz to, czego zawsze pragnąłeś. Spokój. Swój i swojego psa. Mądrego zwierzaka, który stanie się Twoim wiernym towarzyszem i przyjacielem.

Pracuje z psami i ich Opiekunami pod kątem psiej komunikacji, jeśli Twój problem tego nie dotyczy to chętnie polecę kogoś innego.

Po wypełnieniu ankiety proszę o rezerwację terminu poprzez Calendesk

A co jeszcze zyskujesz podczas spotkania?

Analizę Twojej ankiety i filmików. Dopasowanie terapii behawioralnej. Praktyczną pomoc tu i teraz. Odpowiedzi na Twoje pytania. Dopasowanie planu na przyszłość i przedstawienie konkretnych kroków na kolejnych etapach pracy z PsimLuzakiem.

Dodatkowo, jeśli jest taka możliwość, otrzymasz ode mnie wpis w grupie PsiLuzak, dzięki której znajdziesz się we wspaniałym luzackim środowisku i poznasz swoich nowych psyjaciół, którzy mogą pomóc Ci w pracy i psiej socjalizacji.

Jakie są formalności?

Jakie są formalności? U mnie wszystko dzieje się automatycznie. Możesz w swoim domowym zaciszu znaleźć i zarezerwować termin, bez zbędnych telefonów i maili. Jedyne co to poproszę Cię o wypełnienie ankiety i jeśli masz możliwość nagranie filmików. Poza tym czytasz, akceptujesz zasady i sam wybierasz dostępny w kalendarzu termin. Płacisz przez system lub gotówką na miejscu. Dostajesz przypomnienie mailowe dzień przed. Bezpłatnej rezygnacji możesz dokonać na 7 dni przed planowanym spotkaniem.

Koszt konsultacji to 270 zł + ewentualne koszty paliwa (jeśli uzgodnimy wyjątkowo inne miejsce niż podane w ankiecie)

W związku z dużą liczbą zgłoszeń i sporymi odległościami do pokonania poproszę Cię o przyjazd w jedno z trzech wybranych miejsc – na Białołęce, Choszczówce lub Targówku. Dokładne adresy możesz znaleźć dokonując rezerwacji.

Jeśli masz pytania to śmiało pisz kontakt@psiluz.pl

Co wziąć sobą?

  • dobry humor i pozytywne nastawienie
  • swojego psa 🙂
  • smycz, 5 m, szelki lub obrożę
  • wodę i miskę, jeśli spotykamy się w upalny dzień
  • strój dostosowany do warunków pogodowych
  • możesz też wziąć zabawkę, jeśli Twój pies lubi z niej korzystać oraz jego ulubione smakołyki, jeśli używasz ich podczas spacerów

Jeśli masz dodatkowe pytania, to zapraszam Cię do sekcji FAQ. Pisz też śmiało na adres: kontakt@psiluz.pl.

To co, mam nadzieję do zobaczenia!

PS Wielu z Was przychodzi do mnie i dostaje pytania o spacery socjalizacyjne. Chciałam tu podkreślić, że konsultacja czy psie spotkania NIE gwarantują miejsca na grupie spacerowej. Terapia behawioralna to proces, czasem długotrwały, niekoniecznie grupowy. Zawsze rozmawiam z klientami nt potencjalnych możliwości i kto wie, może trafisz na grupę wcześniej niż się spodziewasz, ale póki co poprosiłabym o cierpliwość, bo grupa nie jest i nigdy nie będzie lekiem na wszystkie zło. Może wręcz pogorszyć terapie Twojego psa. Mam na szczęście inne możliwości pomocy. Jedno mogę obiecać, na pewno nie zostawię Was samych 🙂

Umów się na konsultację behawioralną!