PsiLuz – co to takiego?

Psi Luz tworzy psio-ludzka para –  Ewelina i Tosia. Ewelina jest trenerem psów, pasjonatką psiej komunikacji, której uczy na zorganizowanych spacerach oraz zwolenniczką odpowiedniej socjalizacji psów. Jest też, od blisko 4 lat, wolontariuszem schronisku w Korabiewicach, gdzie pomaga w promocji bezdomych psów, a także w zbiórkach rzeczowych i finansowych.

Tosia zaś to adoptowana sunia, niegdyś porzucona w rowie, która jako CEO facebookowej grupy PsiLuzak na spacerze zabiera problematyczne pieski na przechadzki i uczy je spokojnego spacerowania i przebywania wśród innych psów.

Obie dziewczyny mają na swoim koncie wiele cennych doświadczeń, którymi dziś się dzielą – należały do grupy ratowniczej, tropiły i trenowały rally-o oraz agility.Liczne webinaria i certyfikaty pogłębiają ich wiedzę, z ktora chetnie sie dziela podczas licznych pieszych i domowych konsultacji.

Znajdziesz ich na www.psiluz.pl – gdzie masz dostep do ważnych psich treści.  Na Fanpagu  na Facebooku @psiluz.tosia, gdzie dziela się wiedza i nowinkami dnia codziennego. Na instagramie @psilu.tosia gdzie pokazują  zdjęcia i zajawki z ważnych psio-ludzkich momentów. I na liczącej ponad 1000 osób grupie PsiLuzak na spacerze gdzie spędzają najwięcej czasu. Możesz też napisać maila – psiluz.tosia@gmail.com

Chcesz więcej? Zobacz film promujący , czyli co ciekawego udało się PsimLuzakom w 2020. Oprócz tego zapraszamy na transktrypcje livu Eweliny z Pauliną, kocią behawiorystyką pt – Psi Trening. I wywiad u znanej behwiorystyki – Agaty Tokaj prowadzącej FP – PiesNieoczywisty.

Do zobaczenia na szlaku,

Spacer PsiLuzak #35
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)