Zapraszamy Was na Praktyczne warsztaty z psami czyli tzw Psie spotkania
Jest to spotkanie dwóch psów w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na ogrodzonym placu.
Plac, wielkości 2000 m², przedzielony jest na pół tzw. barierą, czyli siatką o wysokości 1,5 m. Dzięki niej nie musimy ciągle kontrolować naszego psa. Możemy obserwować i uczyć się psiego języka. Ja tłumaczę na bierząco psią komunikację. Mówię, co wg mnie pies „mówi” do drugiego psa. Analizujemy sytuację TU I TERAZ, nie zajmujemy się na psich spotkaniach rozwiązywaniem indywidualnych problemów, ale staramy się pomóc w razie potrzeby.
Co zyskujesz podczas takiego spotkania?
- poznanie swojego psa – razem przyjrzymy się Waszej relacji
- analizę zachowania swojego psa – z psiego na nasze wytłumaczę Ci co Twój pies „mówi”
- budowanie relacji – podpowiem jak i kiedy najlepiej wspierać swojego psa
- czynnik ludzki – podchodzimy z szacunkiem do każdego psa i Opiekuna
- cenne rady jak poprawić Waszą komunikację
- brak poczucia kontroli – mamy zamkniętą bezpieczną przestrzeń
- dopasowanie psich kumpli – być może po spotkaniu będzie okazja do wspólnego spaceru 1:1 🙂
- możliwość zadawania pytań – masz wątpliwości – śmiało pytaj o to co wydarzyło się podczas spotkania (indywidualne rady daje na konsultacji)
- opis psa i plan na przyszłość
Wielu z Was przychodzi do mnie i dostaje pytania o spacery socjalizacyjne. Chciałam tu podkreślić, że konsultacja czy psie spotkania NIE gwarantują miejsca na grupie spacerowej. Terapia behawioralna to proces, czasem długotrwały, niekoniecznie grupowy. Zawsze rozmawiam z klientami nt potencjalnych możliwości i kto wie, może trafisz na grupę wcześniej niż się spodziewasz, ale póki co poprosiłabym o cierpliwość, bo grupa nie jest i nigdy nie będzie lekiem na wszystkie zło. Może wręcz pogorszyć terapie Twojego psa. Mam na szczęście inne możliwości pomocy. Jedno mogę obiecać, na pewno nie zostawię Was samych 🙂
Dodatkowo psie spotkania to NIE konsultacja indywidualna. Tu rozmawiamy o psiej komunikacji. O tym co Twój pies mówi tu i teraz. Jeśli masz potrzebę omówienia i spotkania się indywidualnie zapraszam na konsultacje.
Po wypełnieniu ankiety proszę o rezerwację terminu poprzez Calendesk
Rezygnacja bezpłatna na 10 dni przed.
Opłata na miejscu gotówką lub blik – 506525214
Jak przebiegają psie spotkania?
Jak wyglądają formalności?
Wypełniasz niezbędną ankietę, wysyłasz filmiki (jeśli masz taką możliwość) i rezerwujesz dogodny dla Ciebie i Twojego psa termin. Dodatkowo zapraszam Cię do grupy psyjacielskie spotkania, gdzie ogłaszam informacje o wolnych miejscach na konkretne sesje.
Następnie, 5-7 dni przed planowanym terminem spotkania, dostaniesz maila z informacją, na którą dokładnie godzinę jesteś zapisany. Jeśli jesteś pierwszy raz, zawsze warto przyjechać wcześniej. Rezygnacja z danego terminu możliwa tylko na 10 dni przed. Później zostanie wysłana prośba o wpłatę za zajęte miejsce, dlatego proszę o rozsądne zapisy. Blokujemy w ten sposób miejsce i pare dla drugiego uczestnika. Z góry dziękuję.
Do wiadomości dołączam również adres – Brzozowy Zagajnik 39 – wraz z mapką, żeby łatwiej było Ci odnaleźć się na miejscu. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, do dyspozycji masz dwa autobusy – 133 i 176 – przystanek docelowy: Starego Dębu. W okolicy (ok. 20 min piechotą) jest także stacja PKP Warszawa Choszczówka i PKP Płudy (ciut dalej).
Gdy już jesteś na miejscu, poproszę Cię o niewysiadanie z samochodu, bo może to pobudzić inne psy na placu. To ja podejdę do Ciebie i wskażę drogę 🙂
Koszt psich spotkań wynosi 170 zł, bez względu na liczbę sesji. Jedną, 30-minutową sesję masz zawsze gwarantowaną. Jeśli warunki i psy na to pozwalają, organizuję dla Was dwa spotkania z dwoma różnymi psami.
Bezpłatnej rezygnacji możesz dokonać na 10 dni przed planowanym terminem spotkania i przed wysłaniem maila z grafikiem. Zabieramy w ten sposób miejsce innemu uczestnikowi, a ja musze układać grafik od nowa. Z psich spotkań można zrezygnować, ale nie ma możliwości zwrotu opłat zgodnie z artykułem 38 prawa konsumenckiego – wyjątek nr. 12. Uczestnik może odsprzedać swoje miejsce innemu uczestnikowi, jest wtedy zobowiązany do poinformowania organizatora o swojej decyzji drogą mailową. W przypadku odwołania spotkania z winy organizatora, organizator zwraca wszystkim uczestnikom koszty.
A co wziąć ze sobą?
Na placu dostępne są woda i szarpaki, ale jeśli Twój pies lubi się bawić czymś konkretnym, to lepiej wziąć jego ulubioną zabawkę ze sobą. Poniżej zarys placu, drogi dojazdowej i parkingu.
Co zyskujesz dzięki psim spotkaniom?
To co, mam nadzieję do zobaczenia!
Ale jeśli pojawią się jakieś jeszcze pytania z Twojej strony, pisz śmiało – kontakt@psiluz.pl
A, jeszcze jedno!
Jeden raz w roku organizuję tzw. pakiety, czyli cykliczne psie spotkania. Spotykamy się regularnie, co 2 tygodnie, w znanym, 10-osobowym zespole. W sumie odbywa się 8 spotkań na placu, przy wsparciu drugiego behawiorysty. Dodatkowo w ramach pakietu organizowane są dwa spotkania on-line ze mną. Po zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymują dyplom i prezent. Czyli same plusy 🙂 Pierwsze informację o „naborze” będę pojawiać się na TEJ GRUPIE.
Planowany termin pakietów luty 2025.
Zachęcam Cię do zaglądania na moją stronę internetową. Wszystkie szczegóły dot. psich spotkań będą się tu pojawiać na bieżąco. Możesz też wpaść na mój Instagram. Tu najwcześniej umieszczam informacje o zapisach.