Czym są psie spotkania?

Psie spotkania to jedna z moich ulubionych form terapii behawioralnej. Dlaczego? O tym później, najpierw definicja.

Jest to spotkanie dwóch psów w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na ogrodzonym placu.
Plac, wielkości 2000 m², przedzielony jest na pół tzw. barierą, czyli siatką o wysokości 1,5 m. Dzięki niej nie musimy ciągle kontrolować naszego psa. Możemy obserwować i uczyć się psiego języka.

Ta forma jest moją ulubioną, ponieważ ludzie i psy najbardziej się podczas takiego spotkania otwierają. Zrzucają kontrolę. Pokazują się takimi, jakimi są. Dzięki temu możemy na luzie obserwować i omawiać zachowania naszego psa w stosunku do drugiego. A dzięki tej wiedzy, w następnych krokach, dopasowywać mu psich kompanów.

Po wypełnieniu ankiety proszę o rezerwację terminu poprzez Calendesk

Rezygnacja bezpłatna na 7 dni przed.

Jak wyglądają formalności?

Wypełniasz niezbędną ankietę, wysyłasz filmiki (jeśli masz taką możliwość) i rezerwujesz dogodny dla Ciebie i Twojego psa termin. Dodatkowo zapraszam Cię do grupy psyjacielskie spotkania, gdzie ogłaszam informacje o wolnych miejscach na konkretne sesje.

Następnie, 5-7 dni przed planowanym terminem spotkania, dostaniesz maila z informacją, na którą dokładnie godzinę jesteś zapisany. Jeśli jesteś pierwszy raz, zawsze warto przyjechać wcześniej. Rezygnacja z danego terminu możliwa tylko na 7 dni przed. Później zostanie wysłana prośba o wpłatę za zajęte miejsce, dlatego proszę o rozsądne zapisy. Blokujemy w ten sposób miejsce i pare dla drugiego uczestnika.  Z góry dziękuję. 

Do wiadomości dołączam również adres – Brzozowy Zagajnik 39 – wraz z mapką, żeby łatwiej było Ci odnaleźć się na miejscu. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, do dyspozycji masz dwa autobusy – 133 i 176 – przystanek docelowy: Starego Dębu. W okolicy (ok. 20 min piechotą) jest także stacja PKP Warszawa Choszczówka i PKP Płudy (ciut dalej).

Gdy już jesteś na miejscu, poproszę Cię o niewysiadanie z samochodu, bo może to pobudzić inne psy na placu. To ja podejdę do Ciebie i wskażę drogę 🙂

Koszt psich spotkań wynosi 170 zł, bez względu na liczbę sesji. Jedną, 30-minutową sesję masz zawsze gwarantowaną. Jeśli warunki i psy na to pozwalają, organizuję dla Was dwa spotkania z dwoma różnymi psami.

Bezpłatnej rezygnacji możesz dokonać na 7 dni przed planowanym terminem spotkania i przed wysłaniem maila z grafikiem. Zabieramy w ten sposób miejsce innemu uczestnikowi, a ja musze układać grafik od nowa. Z psich spotkań można zrezygnować, ale nie ma możliwości zwrotu opłat zgodnie z artykułem 38 prawa konsumenckiego – wyjątek nr. 12. Uczestnik może odsprzedać swoje miejsce innemu uczestnikowi, jest wtedy zobowiązany do poinformowania organizatora o swojej decyzji drogą mailową. W przypadku odwołania spotkania z winy organizatora, organizator zwraca wszystkim uczestnikom koszty.

A co wziąć ze sobą?

 • siebie i swojego psa 🙂
 • dobry humor i pozytywne nastawienie
 • ubranie dostosowane do warunków pogodowych
 • linkę, najlepiej 5-metrową, szelki lub obrożę dla psa

Na placu dostępne są woda i szarpaki, ale jeśli Twój pies lubi się bawić czymś konkretnym, to lepiej wziąć jego ulubioną zabawkę ze sobą.

Co zyskujesz dzięki psim spotkaniom?

 • poczucie bezpieczeństwa
 • edukację i wiedzę o swoim psie
 • realną pomoc tu i teraz, czyli widzisz, jak pracuję z Twoim psem,
  żeby mu pomóc
 • wspólnie obserwujemy i analizujemy, z jakich strategii korzysta Twój pies, czyli czego potrzebuje i co mu pomaga w sytuacji stresu
 • tu nie musisz już kontrolować swojego psa ani siebie 🙂

To co, mam nadzieję do zobaczenia!

Ale jeśli pojawią się jakieś jeszcze pytania z Twojej strony, pisz śmiało – kontakt@psiluz.pl

A, jeszcze jedno!

Jeden lub dwa razy w roku organizuję tzw. pakiety, czyli cykliczne psie spotkania. Spotykamy się regularnie, co 2 tygodnie, w znanym, 10-osobowym zespole. W sumie odbywa się 8 spotkań na placu, przy wsparciu drugiego behawiorysty. Dodatkowo w ramach pakietu organizowane są dwa spotkania on-line ze mną. Po zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymują dyplom i prezent. Czyli same plusy 🙂

Zachęcam Cię do zaglądania na moją stronę internetową. Wszystkie szczegóły dot. psich spotkań będą się tu pojawiać na bieżąco. Możesz też wpaść na mój Instagram. Tu najwcześniej umieszczam informacje o zapisach.

Umów się na psie spotkanie!