Kim jestem

Jak trudno jest mówić i pisać o sobie, każdy wie, ale mimo wszystko postaram Ci się tutaj krótko przedstawić.

Jestem certyfikowanym psim trenerem i behawiorystą. Skończyłam Wojtków Szkolenia, zarówno kurs trenerski, jak i behawioralny. Jestem związana z psami od 2014 roku, a od 2020 zajmuję się nimi w profesjonalny sposób. Od 2021 roku mam swój plac szkoleniowy, a od 2023 także sklep i własną działalność gospodarczą.

Pokazuję, jak mówić, jak słuchać, a przede wszystkim jak odczytywać psią komunikację. Prowadzę warsztaty psich spotkań, aby na żywo pokazać Ci, co siedzi w Twoim psie. Co wzmacniać, a czego unikać w kontaktach z innymi psami. Mam też adoptowaną terierkę, dzięki której pokazuję światu, jak cudowne to są psy 🙂

A teraz opis z trochę innej perspektywy 🙂

PsiLuz tworzy psio-ludzka para – Ewelina i Tosia. Ewelina jest trenerem i behawiorystą psów, pasjonatką psiej komunikacji, której uczy m.in. na zorganizowanych spacerach oraz zwolenniczką odpowiedniej socjalizacji psów. Była wolontariuszem w schronisku w Korabiewicach (ok. 5 lat) i przez rok w schronisku na Paluchu, gdzie pomagała w promocji bezdomnych psów, a także w zbiórkach rzeczowych i finansowych.

Tosia zaś to adoptowana sunia, już 10-letnia (2024), niegdyś porzucona w rowie, która jako CEO facebookowej grupy PsiLuzak pilnuje porządku i dobrych manier. Obecnie jest na zasłużonej emeryturze.

Obie dziewczyny mają na swoim koncie wiele certyfikatów, a swoją wiedzę wciąż pogłębiają na kolejnych webinariach i warsztatach. Swoim cennym doświadczeniem chętnie dzielą się podczas licznych konsultacji, pieszych i domowych, a także na psich spotkaniach. Obie należały do grupy ratowniczej, tropiły i trenowały rally-o oraz agility.

Moje social media:

Jeśli to, co napisałam, zainteresowało Cię, to zapraszam Cię na konsultacje, psie spotkania, spacery socjalizacyjne i do sklepu. Możesz mnie również znaleźć na social mediach, gdzie staram się mądrze edukować o psich potrzebach i psiej komunikacji.

Poniżej znajdziesz również moje kwalifikacje – dowód zdobytej wiedzy, teoretycznej, ale przede wszystkim tej praktycznej.

To co, mam nadzieję do zobaczenia gdzieś w psioluzackiej przestrzeni!
Jeśli masz wątpliwości lub pytania, zajrzyj do sekcji FAQ lub napisz e-mail na adres: kontakt@psiluz.pl.

Kursy i szkolenia

Moje kompetencje